banner ad

OŠ “KULIN BAN” VISOKO: PLAN UPISA PRVAČIĆA ZA ŠKOLSKU 2018/2019. GODINU

| 03/05/2018

Obavještavaju se roditelji da će se upis učenika u I (prvi) razred za školsku 2018/19. godinu vršiti u periodu od 07.05.2018. do 11.05.2018. godine prema navedenom rasporedu.

Mole se roditelji da se pridržavaju navedenih termina.

Roditelji će na upis doći sa djecom i obavezni su ponijeti:

  • izvod iz matične knjige rođenih
  • ljekarsko uvjerenje za upis u I razred
  • CIPS za dijete

PLAN UPISA

07.05.2018. (ponedjeljak) u 12:00h

  1. Djedović Emir
  2. Halilović Ajna
  3. Memija Emin
  4. Husić Osman
  5. Tatar Ilhana
  6. Husić Antonio

07.05.2018. (ponedjeljak) u 13:00h

  1. Smajlović Sumea
  2. Omerhodžić Nejra
  3. Kerkez Ajna
  4. Halilović Fatima
  5. Kovačević Hena
  6. Ismić Lamija

07.05.2018. (ponedjeljak) u 14:00h

  1. Aščalić Ahmed
  2. Derdemez Nedžla
  3. Omerović Asja
  4. Premčeski Manuela
  5. Halilović Mugdim
  6. Fazlić Kerim

08.05.2018. (utorak) u 11:00

  1. Frljak Faris
  2. Halilović Ajla
  3. Kerkez Asja
  4. Ferzan Nadir
  5. Hadžić Muaz

08.05.2018. (utorak) u 12:00

  1. Džafić Ajša
  2. Džafić Mustafa
  3. Bešlija Ajla
  4. Suša Muhamed
  5. Jagnjo Nejla

08.05.2018. (utorak) u 13:00

  1. Hasanović Adha
  2. Skopljak Amina
  3. Telalagić Emir
  4. Zelihić Asja
  5. Jahić Ali
  6. Aščalić Ajša

09.05.2018. godine (srijeda) u 12:00

  1. Bešlagić Ema
  2. Hadžić Dalal
  3. Jazić Alden
  4. Fazlić Armin
  5. Hadžić Eldar

09.05.2018. godine (srijeda) u 13:00

  1. Lelo Vedad
  2. Ferhatović Harun
  3. Karavdić Selma
  4. Dedić Ernad
  5. Šahinović Emin

09.05.2018. godine (srijeda) u 14:00

  1. Zahirović Belmin
  2. Aždahić Lejla
  3. Hajdarević sara
  4. Mostić Ilma
  5. Džafić Emin
  6. Mujić Ejjub

10.05.2018. (četvrtak) u 10:00h

  1. Djedović Arman
  2. Polutak Nudžejma
  3. Zahirović Džanna
  4. Gogić Kanita
  5. Čikarić Ajla

10.05.2018. (četvrtak) u 11:00h

  1. Bilalović Hamza
  2. Hodović Esma
  3. Skopljak Una
  4. Suša Nijaz
  5. Burko Emira

10.05.2018. (četvrtak) u 10:00h

  1. Bećar Nejla
  2. Šahinović Majra
  3. Babić Ahmed
  4. Tajić Nedim
  5. Fazlić Davud

11.05.2018. (petak) u 11:00

  1. Numanović Eman
  2. Smolo Vehid
  3. Buza Salem
  4. Maličevski Vedad
  5. Provalić Hamza
  6. Hodžić Nahla

11.05.2018. (petak) u 12:00

  1. Devlić Edib
  2. Alimanović Adina
  3. Purišević Nedžla
  4. Kunić Mirza
  5. Vranić Nedžla

11.05.2018. (petak) u 13:00

  1. Handžić Ahmed
  2. Machlah Odai
  3. Mulić Omar
  4. Žiga Emin
  5. Suša Zinedin

Ukoliko postoji dijete koje nije na evidenciji, molimo roditelje da se jave pedagogici škole.

Pedagogica: Hasić Minka

Objavljeno u: Obavještenja

Komentari zatvoreni.