banner ad
banner ad

NOVOGODIŠNJI MALONOGOMETNI TURNIR: PRESS UOČI POČETKA TURNIRA

| 22/12/2017

Još su svega tri dana preostala do velikog malonogometnog spektakla. Od 25. do 29. decembra KSC „Mladost“ Visoko je organizator Novogodišnjeg malonogometnog turnira, čiji je generalni pokrovitelj Općina Visoko.

U prostorijama KSC „Mladost“ danas je održana press konferencija, na kojoj su se medijima obratili Mirza Laletović, Denis Cana i Adnan Hodžić – članovi Organizacionog odbora turnira.

Oni su istakli da je sve spremno za početak turnira, žrijeb grupa je obavljen još u ponedjeljak, visočkoj publici će se predstaviti iznimno jake ekipe, ukupno njih 20, raspoređenih u 4 takmičarske grupe.

Susreti će biti igrani u terminima od 15 sati i 30 minuta do 22 sata i 30 minuta, a naglašeno je da je sav prihod od turnira namijenjen za rekonstrukciju KSC „Mladost“, tako da je današnja pressica iskorištena kao još jedna prilika da se naši sugrađani pozovu da svojom posjetom uveličaju ovaj sportski događaj koji se dugo isčekuje.

Organizatori su obezbjedili izuzetno vrijedne nagrade. Pobjedničkoj ekipi će pripasti nagrada u iznosu od 5 hiljada KM, drugoplasirana ekipa će osvojiti 1.000 KM, dok će trećeplasiranoj ekipi pripasti nagrada u iznosu od 500 KM.

Svakog takmičarskog dana publici će se predstaviti Škole fudbala ekipa sa područja općine Visoko, tako da će gledatelji imati priliku uživati i u virtuoznostima mladih nogometnih nada.

Posljednjeg takmičarskog dana (petak, 29. decembar) biti će organizovan i mini-turnir veterana.

Veterani FK Velež iz Mostara zbog tehničkih poteškoća bili su primorani otkazati učešće na turniru, a umjesto njih na turniru će nastupiti veterani FK Mladosti – Doboj Kakanj.

VIDIMO SE U KSC „MLADOST“!

KOMPLETAN RASPORED UTAKMICA I SATNICA:

GRUPA „A“

SUŠA COMERCE
ZAD FC KISELJAK
FK SLOBODA
LEPI PROM-ZANZIBAR
TR A&A

GRUPA „B“

BIOS
MNK DIABIH
NK KRALUPI
CITY PARK
PRIDRAŽIĆ ZENICA

GRUPA „C“

FK GRAČANICA
VOGOŠĆA SAJMIR
ELHA NEKRETNINE
CRNI LABUD ILIJAŠ
CAFFE NAFAKA

GRUPA „D“

CAFFE BAR DIMAN-EKOSIROVINA
DISKONT PIĆA KOLE
MNK SAMIRĆE
MURAI KOMERC VOGOŠĆA
CAFFE BAR PRIČA

25. decembar

15,30-16,00 ZAD FC KISELJAK – TR A&A

16,00-16,30 MNK DIABIH – PRIDRAŽIĆ ZENICA

16,30-17,00 CRNI LABUD ILIJAŠ – CAFFE NAFAKA

17:00-17:30 MURAI KOMERC VOGOŠĆA – CAFFE BAR PRIČA

17:30-18,00 FK SLOBODA – LEPI PROM-ZANZIBAR

18,00-18,30 NK KRALUPI – CITY PARK

18,30-19,00 VOGOŠĆA SAJMIR – ELHA NEKRETNINE

19,00-19,30– REVIJALNA UTAKMICA Š.F. ČAJA

19,30-20,00 DISKONT PIĆA KOLE – MNK SAMIRĆE

20,00-20,30 SUŠA COMERCE – ZAD FC KISELJAK

20,30-21,00 BIOS – MNK DIABIH

21,00-21,30 FK GRAČANICA – CRNI LABUD ILIJAŠ

21,30-22,00 CAFFE BAR DIMAN-EKOSIROVINA – MURAI KOMERC VOGOŠĆA

22,00-22,30 TR A&A – FK SLOBODA

22,30-23,00 PRIDRAŽIĆ ZENICA – NK KRALUPI

26.decembar

15,30-16,00 LEPI PROM-ZANZIBAR – TR A&A

16,00-16,30 CITY PARK – PRIDRAŽIĆ ZENICA

16,30-17,00 VOGOŠĆA SAJMIR – CAFFE NAFAKA

17,00-17,30 MNK SAMIRĆE – CAFFE BAR DIMAN-EKOSIROVINA

17,30-18,00 ZAD FC KISELJAK – FK SLOBODA

18,00-18,30 MNK DIABIH – NK KRALUPI

18,30-19,00 ELHA NEKRETNINE – CRNI LABUD ILIJAŠ

19,00-19,30– REVIJALNA UTAKMICA NK OMLADINAC PORJEČANI

19,30-20,00 MURAI KOMERC VOGOŠĆA – DISKONT PIĆA KOLE

20,00-20,30 SUŠA COMERCE – LEPI PROM-ZANZIBAR

20,30-21,00 BIOS – CITY PARK

21,00-21,30 FK GRAČANICA – VOGOŠĆA SAJMIR

21,30-22,00 CAFFE BAR PRIČA – CAFFE BAR DIMAN-EKOSIROVINA

22,00-22,30 CAFFE NAFAKA – ELHA NEKRETNINE

27.decembar

15,30-16,00 FK SLOBODA – SUŠA COMERCE

16,00-16,30 NK KRALUPI – BIOS

16,30-17,00 ELHA NEKRETNINE – FK GRAČANICA

17,00-17,30 DISKONT PIĆA KOLE – CAFFE BAR PRIČA

17,30-18,00 MNK SAMIRĆE – MURAI KOMERC VOGOŠĆA

18,00-18,30 LEPI PROM-ZANZIBAR – ZAD FC KISELJAK

18,30-19,00 TR A&A – SUŠA COMERCE

19,00-19,30– REVIJALNA UTAKMICA Š.F. LIJEŠEVA

19,30-20,00 CITY PARK – MNK DIABIH

20,00-20,30 PRIDRAŽIĆ ZENICA – BIOS

20,30-21,00 CRNI LABUD ILIJAŠ – VOGOŠĆA SAJMIR

21,00-21,30 CAFFE NAFAKA – FK GRAČANICA

21,30-22,00 CAFFE BAR DIMAN-EKOSIROVINA – DISKONT PIĆA KOLE

22,00-22,30 CAFFE BAR PRIČA – MNK SAMIRĆE

28.decembar

OSMINA FINALA:

15,30-16,00 2A – 3B

16,00-16,30 2B – 3A

16,30-17,00 2C – 3D

17,00-17,30 2D – 3C

17,30–18,00 REVIJALNA UTAKMICA Š.F. GRAČANICA

18,00–18,30 REVIJALNA UTAKMICA Š.F. BOSNA

ČETVRTFINALE:

18,30-19,00 1D – 2A-3B

19,00-19,30 1C – 2B-3A

19,30–20,00 REVIJALNA UTAKMICA NK BOSNA – FK SARAJEVO (PREDPIONIRI)

20,00–20,30 1B – 2C – 3D

20,30–21,00 1A – 2D – 3C

29.decembar

VETERANI

15,30–16,00 FK Željezničar – NK Bosna

16,00-16,30 FK Sarajevo – FK Mladost

POLUFINALE

16,45-17,30 PAR 2 – PAR 3

17,30-18,15 PAR 1 – PAR 4

18,15-18,30 NASTUP RITMIČKE GIMNASTIKE

18,30-19,00 VETERANI ZA 3. MJESTO

19,00-19,30 VETERANI FINALE

19,30-20,00 MEČ ZA 3. MJESTO

20,00-20,15 NASTUP RITMIČKE GIMNASTIKE

20,15-21,00 FINALE

21,00 DODJELA PRIZNANJA

Objavljeno u: Hronika, Sport

Komentari zatvoreni.