NOVOGODIŠNJI MALONOGOMETNI TURNIR: KOMPLETAN RASPORED UTAKMICA I SATNICA

| 19/12/2017

Bliži se sportski spektakl za malonogometne sladokusce. Od 25. do 29. decembra KSC „Mladost“ Visoko je organizator Novogodišnjeg malonogometnog turnira, čiji je generalni pokrovitelj Općina Visoko.

U KSC „Mladost“ sinoć je obavljeno žrijebanje grupa za turnir na kojem učestvuje 20 ekipa raspoređenih u 4 takmičarske grupe.

Sav prihod od turnira je namijenjen za rekonstrukciju KSC „Mladost“, a susreti će biti igrani u terminima od 15 sati i 30 minuta do 22 sata i 30 minuta.

Pozivamo Vas da kupovinom ulaznice budete dio pozitivne priče.

Pobjedničkoj ekipi će pripasti nagrada u iznosu od 5 hiljada KM.

Drugoplasirana ekipa će osvojiti 1.000 KM, dok će trećeplasiranoj ekipi pripasti nagrada u iznosu od 500 KM.

Svakog takmičarskog dana publici će se predstaviti Škole fudbala ekipa sa područja općine Visoko, tako da će gledatelji imati priliku uživati i u virtuoznostima mladih nogometnih nada.

Posljednjeg takmičarskog dana (petak, 29. decembar) biti će organizovan i mini-turnir veterana. Veterani FK Velež iz Mostara zbog tehničkih poteškoća bili su primorani otkazati učešće na turniru, a umjesto njih na turniru će nastupiti veterani FK Mladosti – Doboj Kakanj.

VIDIMO SE U KSC „MLADOST“!

KOMPLETAN RASPORED UTAKMICA I SATNICA:

GRUPA „A“

  1. SUŠA COMERCE
  2. ZAD FC KISELJAK
  3. FK SLOBODA
  4. LEPI PROM-ZANZIBAR
  5. TR A&A

GRUPA „B“

  1. BIOS
  2. MNK DIABIH
  3. NK KRALUPI
  4. CITY PARK
  5. PRIDRAŽIĆ ZENICA

 GRUPA „C“

  1. FK GRAČANICA
  2. VOGOŠĆA SAJMIR
  3. ELHA NEKRETNINE
  4. CRNI LABUD ILIJAŠ
  5. CAFFE NAFAKA

 GRUPA „D“

  1. CAFFE BAR DIMAN-EKOSIROVINA
  2. DISKONT PIĆA KOLE
  3. MNK SAMIRĆE
  4. MURAI KOMERC VOGOŠĆA
  5. CAFFE BAR PRIČA
  • 25. decembar

15,30-16,00 ZAD FC KISELJAK – TR A&A

16,00-16,30 MNK DIABIH – PRIDRAŽIĆ ZENICA

16,30-17,00 CRNI LABUD ILIJAŠ – CAFFE NAFAKA

17:00-17:30 MURAI KOMERC VOGOŠĆA – CAFFE BAR PRIČA

17:30-18,00 FK SLOBODA – LEPI PROM-ZANZIBAR

18,00-18,30 NK KRALUPI – CITY PARK

18,30-19,00 VOGOŠĆA SAJMIR – ELHA NEKRETNINE

19,00-19,30– REVIJALNA UTAKMICA Š.F. ČAJA

19,30-20,00 DISKONT PIĆA KOLE – MNK SAMIRĆE

20,00-20,30 SUŠA COMERCE – ZAD FC KISELJAK

20,30-21,00 BIOS – MNK DIABIH

21,00-21,30 FK GRAČANICA – CRNI LABUD ILIJAŠ

21,30-22,00 CAFFE BAR DIMAN-EKOSIROVINA – MURAI KOMERC VOGOŠĆA

22,00-22,30 TR A&A – FK SLOBODA

22,30-23,00 PRIDRAŽIĆ ZENICA – NK KRALUPI

  • 26. decembar

15,30-16,00 LEPI PROM-ZANZIBAR – TR A&A

16,00-16,30 CITY PARK – PRIDRAŽIĆ ZENICA

16,30-17,00 VOGOŠĆA SAJMIR – CAFFE NAFAKA

17,00-17,30 MNK SAMIRĆE – CAFFE BAR DIMAN-EKOSIROVINA

17,30-18,00 ZAD FC KISELJAK – FK SLOBODA

18,00-18,30 MNK DIABIH – NK KRALUPI

18,30-19,00 ELHA NEKRETNINE – CRNI LABUD ILIJAŠ

19,00-19,30– REVIJALNA UTAKMICA NK OMLADINAC PORJEČANI

19,30-20,00 MURAI KOMERC VOGOŠĆA – DISKONT PIĆA KOLE

20,00-20,30 SUŠA COMERCE – LEPI PROM-ZANZIBAR

20,30-21,00 BIOS – CITY PARK

21,00-21,30 FK GRAČANICA – VOGOŠĆA SAJMIR

21,30-22,00 CAFFE BAR PRIČA – CAFFE BAR DIMAN-EKOSIROVINA

22,00-22,30 CAFFE NAFAKA – ELHA NEKRETNINE

  • 27. decembar

15,30-16,00 FK SLOBODA – SUŠA COMERCE

16,00-16,30 NK KRALUPI – BIOS

16,30-17,00 ELHA NEKRETNINE – FK GRAČANICA

17,00-17,30 DISKONT PIĆA KOLE – CAFFE BAR PRIČA

17,30-18,00 MNK SAMIRĆE – MURAI KOMERC VOGOŠĆA

18,00-18,30 LEPI PROM-ZANZIBAR – ZAD FC KISELJAK

18,30-19,00 TR A&A – SUŠA COMERCE

19,00-19,30– REVIJALNA UTAKMICA Š.F. LIJEŠEVA

19,30-20,00 CITY PARK – MNK DIABIH

20,00-20,30 PRIDRAŽIĆ ZENICA – BIOS

20,30-21,00 CRNI LABUD ILIJAŠ – VOGOŠĆA SAJMIR

21,00-21,30 CAFFE NAFAKA – FK GRAČANICA

21,30-22,00 CAFFE BAR DIMAN-EKOSIROVINA – DISKONT PIĆA KOLE

22,00-22,30 CAFFE BAR PRIČA – MNK SAMIRĆE

  • 28.decembar

OSMINA FINALA:    

15,30-16,00  2A – 3B

16,00-16,30  2B – 3A

16,30-17,00  2C – 3D

17,00-17,30  2D – 3C

17,30–18,00 REVIJALNA UTAKMICA Š.F. GRAČANICA

18,00–18,30 REVIJALNA UTAKMICA Š.F. BOSNA

ČETVRTFINALE:

18,30-19,00   1D –  2A-3B

19,00-19,30   1C –  2B-3A

19,30–20,00 REVIJALNA UTAKMICA NK BOSNA – FK SARAJEVO (PREDPIONIRI)

20,00–20,30  1B  –  2C – 3D

20,30–21,00  1A  –  2D – 3C

  • 29.decembar

VETERANI

15,30–16,00 FK Željezničar – NK Bosna

16,00-16,30  FK Sarajevo – FK Mladost

POLUFINALE

16,45-17,30 PAR 2 – PAR 3

17,30-18,15 PAR 1 – PAR 4

18,15-18,30 NASTUP RITMIČKE GIMNASTIKE

18,30-19,00 VETERANI ZA 3. MJESTO

19,00-19,30 VETERANI FINALE

19,30-20,00 MEČ ZA 3. MJESTO

20,00-20,15 NASTUP RITMIČKE GIMNASTIKE

20,15-21,00 FINALE

21,00 DODJELA PRIZNANJA

Objavljeno u: Hronika, Sport

Komentari zatvoreni.